Menu

NADZIN

Sztokholmski blog polskojęzyczny. Copyright by Jacek Nadzin

Polonia info. Forum polonijne w Sztokholmie.

ture1938

POLONIAINFO.SE

Nasi miluśińscy Nazi z portalu pana Kajetana Kazimierczaka trzymają się mocno.

No cóż, mamy w Szwecji, i nie tylko tutaj, wolność słowa. Ja też z niej korzystam i informuje o tych Panach, dla których nie ma granic i nie ma świętości nawet takich jak 6 milionów pomordowanych w hitlerowskich obozach zagłady. Nawet w rocznicę wyzwolenia Oświęcimia można było przeczytać wpisy na tym Portalu wskazujące kto jest Zydem i oskarżające Zydów o kierowanie aparatem bezpieczeństwa PRL i ZSRR oraz masowe..... mordowanie Polaków /!/. Jest to kontynuacja działalności informatycznej portalu który nas poprzednio " informował" ze Wisława Szymborska była " komunistyczną  kurwą" a Zygmunt Bauman "dobrotliwym Józefem Mengele" /! / etc.

Kto jest utorem wpisów nie wiemy. Pan Kajetan Kazimierczak dopuszcza świadomie anonimowość na " forum" i tym samym zapewnia bezkarność tych Panów. Wiemy za to kim jest Pan Kajetan Kazimierczak, odpowiedzialny za polonięinfo, moralnie i PRAWNIE. Dlaczego ?

Ponieważ w Szwecji, jak i w większości krajów demokratycznach wolność słowa jest ograniczona i nie wolno propagować idei nazistowskich i nawoływać do nienawiści.

Pan Kajetan Kazimierczak jest Polakiem, mieszkającym w Sztokholmie. 

Znalazł się tu "przypadkowo". Sprowadzili go do Szwecji rodzice. Tu się wychował i wyuczał a teraz odpłaca się Szwedom. Pracuje jako "komputerowiec" a w wolnym czasie prowadzi portal POLONIAINFO.SE., której jest właścicielem. Jest to portal komercyjny. A oto on:

cbba292ab5b3690169283d2e99dfe0a4 (320×320)

poloniainfo.png (262×100) 

A oto goście jego portalu. Cytaty z Forum, jedne z tysięcy już o takim charakterze :

"

Herr Flick 

Mówiąc krótko: jak socjalizm- to tylko narodowy!

janusz62


Wpisów: 1396
Od: 2008-01-12
2015-01-30 21:43
 Do Zyda BB ,wedlug zydow Polska jest ich wlasnoscia. Wiem ze to wsrod pewnych kregow popularna teza .admini tego forum to jeszcze nie Polska(a wrecz odwrotnie)
kamka1238


Wpisów: 7906
Od: 2007-11-19
2016-11-24 19:05

Nasza POLSKA premier Beata Szydko i ministrowie
spotkali sie w Izraelu z premierem Israela ..... -Natanjahu.
A po co?
Zeby przestali polscy Zydzi szykanowac Polakow,
ktorzy ratowali ich w czasie II wojny swiatowej?
Czy w sprawie zydowskiego Sorosa -liberala,
ktory ma wizje globalnego swiata
i w imie tej idei ginie miliony ludzi w Afryce
i nie tylko....?
Dosc ciekawe....
A moze w sprawie majatku "niby" zydowskiego
ktory biedni dojeni POLACY placic maja
bo Niemcy juz nie chca....
bo dawno juz zorientowali sie co do
zydowskiego holokausu?
Nie jest wesolo, oj nie....
to tragedia kochani!
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2011-02-19 10:43

Wszystko ladnie, wszystko pieknie, ale az smierdzi tandetna propagadan. Te baraki w Brzezince byly obliczone na jakies 4 lata, dlatego wiekszosc po wojnie zdemontowano. Za duzy koszt renowacji, a geszeft musi byc. Liczba zamordowanych tez caly czas maleje. Z poczatkowych 10 mln. zrobilo sie 4 mln. usilnie nam wciskanych przez kilkadziesiat lat. Potem 1,1 mln. Teraz sie przebakuje o 600 - 800 tys., a specjalisci od dawna stoja na stanowisku ze nie wiecej niz 150 tys. Holy Hoax chcialoby sie powiedziec.

 

Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2011-02-19 17:44
Moglbys mi i nam wszystkim tu obecnym wytlumaczyc "koncepcje gazowania"? Bo wedlug literatury holokaustycznej wiekszosc Chazarow zostalo wymordowanych przy pomocy tlenku wegla z silnikow dieslowskich. Pierwszy lepszy gosc z politechniki wytlumaczy Ci absurd takich twierdzen. A moze polecimy po temacie bardziej konkretnie? Ja bede podawal zrodla zydowskie i ich bajdurzenia: czas egzekucji, liczbe jednorazowa ofiar, czasokres miedzy egzekucjami oraz ogolna w poszczegolnych obozach. I jak znakomicie sie one roznia (czasem 10-krotnie) pomiedzy roznymi autorami. A mowie teraz tylko o autorach wspierajacych te koncepcje. A drugi gaz zwany popularnie Cyklonem B jest wspanialy... Ale do mordowania wszy i insektow na ubraniach a nie do mordu ludzi. Ma zwyczajnie wlasciwosci fizyko-chemiczne wykluczajace go juz na wstepie. A ilosc jest zawsze wazna, zwlaszcza dla Zydow. Koncepcje 6 mln. ofiar prezentowali juz po I wojnie swiatowej, miej to na uwadze.

 

Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2011-02-20 14:35
To jako chemik albo nie chodziles na zajecia, albo powojenny sort profesorow byl strasznie cienki. Cyklon B wynalazl zyd Haber. Cyjanowodor zaabsorbowany w diatomicie jest substancja po uwolnieniu bardzo przylepna. Zagniezdza sie swietnie w naturalnych otworach ciala i dosc spory problem sprawialoby usuniecie go z pomieszczenia z pomordowanymi. Nawet przy pomocy dobrych wentylatorow. A przy tym jest substancja wybuchowa. A jesli jestes znawca literatury holokaustycznej to powinienes natknac sie na "niescislosci" jak to czasami niektorzy z komanda wiezniow popalali sobie przy pracy. Mozna uwazac Niemcow za zbrodniarzy, ale na Boga - nie rob z nich idiotow! Z tego co widze nie jestes czlowiekiem przesadnie religijnym, a z holokaustu zrobiles sobie niemalze religie. Inny poglad traktujesz z gory wrogo i jeszcze publicznie grozisz. To sprecyzuj wszem i wobec - klamiemy za wszelka cene byle dla dobra Narodu Wybranego? Obecnie takze czesc zydowskich historykow podwaza te brednie jako niemozliwe do przeprowadzenia.

 

Johnny


Wpisów: 1802
Od: 2012-03-21
2017-01-17 20:08
Jebać KOD!

 

"

P.S.

W ostatnim numerze "Nowej Gazety Polskiej" ukazującej się w Sztokholmie, jej Redaktor krytykuje polonieinfo.se ! Oj! Sukces, wreszcie! Ale jest to znów połowiczna krytyka bo  pisze Pan Redaktor ze kiedyś było inaczej. Nieprawda. Można poczytać wcześniejsze " wpisy" na tym portalu i przekonać się że od ponad 16 lat specjalnością portalu jest szczucie i sianie  nienawiści, przede wszystkim w stosunku do Żydów.

Nie było lepiej.

Poza tym NGP mogła by przestać REKLAMOWAC się na poloniinfo?

Pamiętajmy że to obojętność a często sympatia dla propagandy  rasizmu i antysemityzmu w Niemczech w latach 30 tych spowodowała dojście do władzy hitlerowców i w rezultacie do  zagłady Zydów!.

P.S.

Polonia info jest laureatem nagrody " Poloniki" przyznawanej przez NGP /!/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© NADZIN
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci