Menu

NADZIN

Sztokholmski blog polskojęzyczny. Copyright by Jacek Nadzin

Wojna na Ukrainie!

ture1938

Pokojowi maklerzy, pani Merkel i inni, głównie Ona, latajom po świecie i starajom siem pokój nieść. To chyba rzeczywiście pierwszy raz w historii kiedy Niemcy....pokój niosą.

Jak jest naprawdę? Kto winny tej wojnie? 

Oczywiście jako laik nie wiem. Ale wydaje mi się że Putin może czuć się "osaczony" przez NATO.

O ile mi się przypomina Układ Warszawski, już nieistniejcy, zawsze deklarował że gdy przestanie istnieć NATO, to i UW zostanie zlikwidowany. UW już nie ma! NATO jest. Dlaczego po 1990 roku nie przestało istnieć? Wprost przeciwnie, Polska i kraje bałtyckie przystąpiły ochoczo doń przystąpiły. Podobno  ex prezydent Kwaśniewski miał  "łzy w oczych", przy tej okazji. Tak sam  pisze. Polska DOMAGAŁA się aby Amerykanie zainstalowali rakiety "na ruskich" na polskim terytorium. Nawet Amerykanie siem opierali! Ale rakiety som i stanęły na polskiej ziemi jeszcze przed konfliktem ukrainskim. Teraz Ukraina chce do NATO i rosyjska baza morska na Krymie była zagrożona. Tja, tak  myślał, ja tak myślę, Władimir /PUTIN/. Uderzył, a raczej "oni" zadziałali, "nasze chłopaki" tak zwana riebiata.

Czy Putin powinien bronić pozycji Rosji jako "mocarstwa"?

Ask yourself.

Na foto, Ukraincy, Rosjanie, kto ich pozna? Riebiata, palom lulki... jeszcze zdrowe!

Dzis, 11.02 rozmowy pokojowe, cd.

P.S. 1

Nie ustają obłędne ataki antysemickie na sztokholmskiej poloniinfo. Tym razem "podejrzanym" jest 90 letni prof Bartoszewski. Administracja portalu, jak zwykle, nie reaguje !

Prof Bartoszewski określany jest jako TEN DZIAD!

A oto cytaty z "portalu":


"

Kiedyś czytałem, że Bartoszewski zachorował w Auschwitz na jakąś chorobę zakaźną (jeśli mnie pamięć nie myli- zapalenie płuc). Biorąc pod uwagę warunki tam panujące- można to jak najbardziej zrozumieć. Zresztą Niemcom przecież właśnie o to chodziło- wymordować jak najszybciej jak największą ilość więźniów- takie więc ciężkie choroby (oprócz oczywiście komór gazowych)- były tu naturalnym środkiem w drodze do osiągnięcia tego celu... Mówiąc krótko: ciężki stan chorobowy był dla więźnia obozu Auschwitz wyrokiem śmierci. A jednak- dotknięty poważną dolegliwością- Bartoszewski trafił do obozowego szpitala SS i... oni go tam wyleczyliSS-mani wyleczyli człowieka w obozie śmierci Auschwitz! Jak to możliwe??? Rzeczywiście- tajemnicza sprawa...

"

Temu dziadowi już odbiło!

 

P.S. 2

Co piąty samobójca na swiecie to bezrobotny.

 

jaceknadzin@gmail.com

© NADZIN
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci